Post thumbnail

Kinguin.net rozszerzy istniejące rozwiązania rynkowe. Projekt obejmuje możliwości handlu dla gier i przedmiotów w grze poprzez budowę i integrację platformy transakcyjnej z wykorzystaniem najnowszych technologii: sieci blockchain Ethereum, inteligentnych kontraktów i zdecentralizowanych aplikacji. Pozwoli to graczom na kupowanie, sprzedawanie gier handlowych, w tym przedmiotów znajdujących się w grze w bezpieczny sposób.

Kinguin zamierza zbudować platformę, która zapewni większą przejrzystość i zwiększy bezpieczeństwo przed nieuczciwymi transakcjami. Gracze nadal będą zbierać i sprzedawać klucze do gier, przedmioty i inne przedmioty kolekcjonerskie na platformie zaprojektowanej jako punkt kompleksowej obsługi swoich cyfrowych zakupów i potrzeb handlowych.

Sieć ethereum zostanie wykorzystana do zbudowania zdecentralizowanej aplikacji do tworzenia kopii zapasowych i przechowywania informacji w sieci blockchain. Wszelkie zmiany wprowadzone w tej sieci są zabezpieczone we wspólnej księdze za pomocą silnej kryptografii i muszą zostać uzgodnione przez większość. Zapobiega to oszustwom lub zmienności danych, zapewnia przejrzystość w handlu i daje projektowi przewagę konkurencyjną na rynku. To przyniesie korzyści milionom istniejących użytkowników Kinguin i rozszerzy bazę klientów Kinguin.

Kinguin planuje również ogłosić swoją ofertę pierwszej monety (ICO) w ramach szerszych planów ekspansji na początku 2018 r. Fundusze ICO będą wspierać rozwój kompleksowego ekosystemu dla swojej nowej platformy transakcyjnej.

Ta nowa implementacja blockchain w połączeniu z ekosystemem Kinguin pozwoli użytkownikom akceptować gry deweloperskie Steam, Origin i Indie. W rezultacie, globalny zasięg i ekspansja firmy Kinguin mają na celu zwiększenie współczynnika przydziału dla tokenów Kinguin.

Kinguin od razu zacznie wprowadzać na rynek swoją sieć twórców gier Indie, oszczędzając wszystkich partnerów i wydawców wszelkich dodatkowych czynności prawnych.

“Fascynuje mnie blockchain i jego zdolność do przekształcania naszej branży. Kinguin i blockchain to idealne dopasowanie. Zapewnienie bezpieczeństwa naszym użytkownikom i partnerom oraz zachęcanie do uczestnictwa to nasz model biznesowy. “- komentuje Wiktor Romaniuk Wanli, założyciel i dyrektor generalny Kinguin.

Źródło: Kinguin.net

 

Comment(s)

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 2 =