Post thumbnail

Samsung Galaxy S10 – totalna smartfonowa rewolucja?

POSTED BY jaworej2 10 lutego 2018

Premiera nowego flagowca południowokoreańskiego producenta Samsunga Galaxy S9 zbliża się dużymi krokami,  lecz  dzisiejszy nasz artykuł dotyczyć będzie młodszego brata S9, czyli Samsunga Galaxy S10. Jak wiemy firma Samsung znana jest z innowacyjnych rozwiązań takich jak: zakrzywiony ekran (edge) czy bardzo małe ramki przy krawędziach smartfona. Czym zatem producent może zaskoczyć nas przy premierze jubileuszowego smartfona z serii “Galaxy S”?   

Z pewnością zaskoczeniem dla wielu użytkowników może być nazwa tego urządzenia. Seria flagowych modeli firmy Samsung, czyli  “Galaxy S” zadebiutowała w 2010 roku. Od tamtej pory urządzenia z tej serii  wzbogaciły się o ponad dziesięciu nowych członków, oznaczanych kolejnymi cyframi, a czasami również dopiskami Plus czy Edge . I jako, że za niedługo doczekamy się premiery Galaxy 9 i S9+, nie przeszło nam przez myśl, że kolejna generacja może nazywać się inaczej niż Galaxy S10. Tymczasem sławna seria południowokoreańskiego producenta numerowana cyframi arabskimi może zakończyć się zaraz po premierze S9. Niektóre źródła podają, że firma Samsung zmieni nazewnictwo swoich flagowych smartfonów. Jak podają te źródła Samsung  Galaxy S dziesiątej generacji będzie nazywał się  Galaxy X. Związane jest to prawdopodobnie z chęcią uniknięcia dwucyfrowego nazewnictwa swoich flagowców.

Czy można przewidzieć wygląd urządzenia niespełna dwa lata przed jego premierą? Z pewnością byłoby to bardzo trudne lecz możemy bazować na pewnych spekulacjach nieustannie pojawiających się w mediach społecznościowych. Pewien użytkownik Twittera podzielił się grafiką, która przedstawia domniemany wygląd Samsunga Galaxy S10. Jak widać na poniższym obrazku przedni panel urządzenia ma być prawie całkowicie pozbawiony ramek co z pewnością doda uroku temu smartfonowi, jednak jak będzie prezentować się to w praktyce zobaczymy dopiero po premierze tego urządzenia.

Znalezione obrazy dla zapytania samsung galaxy s10

Bazując na wszystkich plotkach, pogłoskach i spekulacjach dotyczących jubileuszowego flagowca firmy Samsung możemy spodziewać się innowacyjnego urządzenia w równie innowacyjnej cenie 😀 i z wieloma dodatkowymi funkcjami, które miałyby  ułatwić nam codzienne użytkowanie naszego smartfona.

 

Comment(s)

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

74 − = 69